theuslinguainn

Anglų kalbos kursai: naujos grupės nuo Rugsėjo mėnesio

Ieškote netradicinių anglų kalbos kursų? Norite atsipalaiduoti, sutikti įdomius pašnekovus, pasijusti it Londone ar Niujorke, sužinoti daugiau apie angliškai kalbančiųjų šalių kultūrą bei efektyviai išmokti anglų kalbą? Tuomet siūlome skaityti toliau ir susipažinti su mūsų netradiciniais anglų kalbos mokymais.

Anglų kalbos kursų programos parengtos grupėms (nuo  3 iki 8 ). Į grupes skirstoma laikantis griežtų kriterijų: išsiaiškinami tikslai ir poreikiai (užpildžius anketą bei susitikimo/konsultacijos metu), nustatomas žinių lygis (raštu ir žodžiu), parengiamas anglų kalbos mokymo planas ir skiriama tinkamiausia anglų kalbos mokymosi programa bei grupė. Kokybišką mokymą ir efektyvų mokymąsi garantuoja mūsų netradiciniai mokymo metodai, inovatyvi mokymo sistema, taikoma užsiėmimų metu, nuolatinis pažangos stebėjimas ir vertinimas, patyrę, savo darbą mylintys bei mokantys motyvuoti dėstytojai.

Anglų kalbos kursai vyksta darbo dienomis 2 kartus per savaitę. Iš patogaus kursų grafiko galima pasirinkti tinkamiausią laiką – vakarais nuo 18.00 iki 21.00 val.

Baigus anglų kalbos kursus ir sėkmingai išlaikius baigiamąjį testą, išduodamas pažymėjimas.


Galite rinktis ir kitų užsienio kalbų kursus


Grupės dydis: ne daugiau nei 8 studentai.

Akademinės valandos kaina: nuo 10,00 EUR.

Mėnesio kaina: nuo 40 EU.

Apie dėstytojus: ambicingi, kvalifikuoti, mokantys motyvuoti.

Daugiau apie anglų k. pradedančiųjų programą: programa suteikia bendrinių anglų kalbos žinių, supažindina su angliškai kalbančiųjų šalių kultūra, pagrindiniais anglų kalbos akcentais (amerikiečių bei britų),  kalbos struktūra, pagrindiniu žodynu bei gramatika. Pamokų metu tobulinami pagrindiniai kalbos įgūdžiai: kalbėjimas, rašymas, klausymas, skaitymas.

Mūsų pagrindinis tikslas: išmokyti Jus efektyviai komunikuoti, atsižvelgiant į Jūsų interesus.

Kodėl verta rinktis Lingua Inn mokymo paslaugas?

  • Mūsų dėstytojai- ambicingos, kūrybingos asmenybės, turintys aukštas kvalifikacijas
  • Kompetetinga ir patraukli kursų kaina;
  • Nereikia papildomai pirkti jokių vadovėlių, nes mūsų taikytina mokymo metodika- kitokia, ir visa padalomoji medžiaga yra įskaičiuota į nurodytą kursų kainą;
  • Nedidelės (iki 6-8 asm.) grupelės;
  • Jauki, neįpareigojanti aplinka;
  • Galimybė pasivaišinti šviežia kava, saldžia arbata bei šokoladu;
  • Jokių nuobodžių ir sausų gramatikos taisyklių. Metodiką kuriame taip, jog visa gramatika būtų nesunkiai įsisavinama ir iškart pritaikoma kalbėjimo įgūdžiams;
  • Baigę kursus Lingua Inn’e ne tik įgysite žinių patvirtinimo sertifikatą, tačiau gebėsite įgytas žinias lengvai pritaikyti praktikoje.
Posted in Uncategorized.